Ножи складные

953 товара
1 725грн
63
69$

Основна відмінність складного ножа Artisan Hoverwing - його оригінальний дизайн. Скелетований профіль рукояті в поєднанні з високоякісною сталлю D2 виділяє цей ніж серед аналогів.   Сталь D2 з твердістю HRC 58-60 не вимагає постійної правки кромки, проте систематичний догляд здатний істотно продовжити термін експлуатації ножа.   Шарикопідшипниковий механізм забезпечує плавне і легке вилучення клинка, а замок типу Frame Lock надійно фіксує клинок. Такий тип замка вважається одним з найміцніших і витримує навантаження на рукоять до 160 кг. Рукоять з нержавіючої сталі оснащена кліпсою, що дає можливість зручно носити ніж в кишені брюк або на ремені. Крім цього, на рукояті є отвір для кріплення темляка.

1 375грн
50
55$

Складаний ніж Artisan Cygnus відразу привертає увагу своїм оригінальним зовнішнім виглядом. Назва Cygnus походить від давньогрецького слова "kyknos" позначає "лебідь".   Клинок нагадує профіль sheepfoot, товщиною 3,8 мм, має прямі спуски від середини клинка. Перфорований дол несе не тільки функцію декору, але і полегшує вагу клинка. Матеріал клинка - сталь D2. Ярковираженний чойл забезпечує більше контролю над ножем під час делікатних робіт.   Накладки на рукоятці виготовлені з склотекстоліту G-10. Текстура накладки забезпечує впевнене утримання ножа навіть мокрими руками. Характерною рисою цієї моделі є осьовий гвинт, який в даному випадку обрамляє яскраве помаранчеве кільце.Клинок легко приводиться в робоче положення за допомогою зручного фліпера. Керамічна шарикопідшипникова система зменшує фактор тертя. Клинок фіксується надійним замком типу liner lock.   Модель оснащена двостороньою кліпсою глибокого носіння.

1 575грн
57
63$

Складной нож Artisan Bombardier – отличный вариант ножа для настоящего ценителя. Накладки на рукоять выполнены в агрессивном стиле с использованием стеклотекстолита G10, который считается одним из самых прочных и высококачественных. Клинок типа “Clip Point” выполнен из высококачественной стали D2, что позволяет использовать нож не только в охотничьих целях, но и для повседневной работы.Модель оснащена флиппером, что дает возможность легко и быстро перевести нож в рабочее положение. А для плавного извлечения клинка имеется шарикоподшипниковый механизм.

1 575грн
57
63$

Несмотря на свой простой дизайн, складной нож Artisan Megahawk изготовленпо самым последним технологиям. Высокопрочная сталь D2 из которой выполнен клинок в стиле "танто" считается одной из самых твердых и прочных. Для более надежного хвата имеется алюминиевая рукоять со вставками из углеродного волокна. Также рукоять оснащена клипсой и отверстием для темляка. Замок типа Liner Lock обеспечивает изделию дополнительную надежность при использовании. Благодаря шарикоподшипниковому механизму клинок извлекается плавно и легко.

1 375грн
50
55$

Складаний Ніж Artisan Eagle виготовлений за найостаннішими технологіями і стане відмінним доповненням до будь-якої колекції ножів. Дана модель оснащена сатинованим клинком зі сталі D2, який за своєю формою нагадує орлиний кіготь. Рукоятка з склотекстоліту G10 має ергономічні контури для зручної посадки в руці. Для можливості швидкого вилучення клинка однією рукою передбачений фліппер, а наявність замку типу Liner Lock і керамічні шарикопідшипники роблять ніж ще більш зручним у використанні. Також є отвір для кріплення темляка.

1 375грн
50
55$

Складаний ніж Artisan Cobra - зворотній керамбит з клинком типу "танто". Дизайн, що запам'ятовується і якісні матеріали, які використовуються при виготовленні, нікого не залишать байдужими. Незважаючи на незвичайний зовнішній вигляд, ніж без будь-яких проблем виконує свої основні функції.   Рукоятка ножа виготовлена ​​з склотекстоліту G10, що забезпечує високу міцність і стійкість до корозії.   При виготовленні ножа Aristan Cobra використовується високоякісна сталь D2, яка на сьогоднішній день є однією з найміцніших і затребуваних, що забезпечує клинку високу стійкість до зношування і ударних навантажень.   Завдяки керамічні шарикопідшипники клинок легко витягається і надійно фіксується замком Liner Lock. Замки такого типу широко відомі своєю надійністю і простотою.

1 575грн
57
63$

Складной нож Artisan Apache станет хорошим дополнением любой коллекции ножей.Клинок формы Wharncliffe изготовлен из высококачественной стали D2, которая при должном уходе длительное время держит заточку.Рукоять модели изготовлена из углеродного волокна, которое имеет крайне высокий предел прочности. Шарикоподшипниковый механизм позволяет извлекать клинок плавно.Замок типаLiner Lock надежно фиксирует его в рабочем положении.Нож оснащен стеклобоем, карманной клипсой, а также имеется флиппер для более удобного извлечения клинка одной рукой.

1 375грн
50
55$

Ножи серии Mini Tac смогут быть одинаково полезны как на кухне, так и в роли спасательного ножа. Их малый вес, компактность и ножны с цепочкой позволят переносить на шее, даже не ощущая этого.