Знижки

При покупці товару на суму більше 200грн. клієнт має право отримати картку на знижу 3%. Якщо, власник картки купить товару в мережі магазинів "АРСЕНАЛ" та/або "САПСАН" на суму більше 20000грн, тоді розмір знижки збільшується до 5%. Якщо сума покупок більше 80000грн. тоді розмір знижки буде рівна 10%. Якщо сума покупок більше 380000грн. тоді розмір знижки буде рівна 15%. Знижка не надається на акційний товар.

Інформація, внесена в анкету, призначена тільки для внутрішнього користування, підтримання контактів з клієнтом, оповіщення його про акції в рамках дисконтної програми.

Компанія гарантує, що інформація не буде передана третім особам.

Своїм підписом я підтверджую, що надаю компанії "АРСЕНАЛ" та/або "САПСАН" направляти мені кореспонденцію на вказану мною поштову адресу, адреса електронної пошти та/або на номер мобільного телефону, включаючи інформацію про проведення компанією "АРСЕНАЛ" та/або "САПСАН"  і його партнерами рекламних акцій, а також пересилати подарунки і призи. Справжнім я даю дозвіл компанії "АРСЕНАЛ" та/або "САПСАН"  і її уповноваженим представникам отримувати, збирати, зберігати і використовувати мої персональні дані: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, поштову адресу, домашній та мобільний телефони, адресу електронної пошти, з метою реалізації дисконтної програми. Згода може в будь-який момент бути мною відкликана шляхом подання відповідного письмового повідомлення.

Отримати право на знижку має тільки власник дисконтної карти. В разі пред’явлення картки на знижку третіми особами магазин “АРСЕНАЛ” та/або “САПСАН” має право її вилучити